Mieszkanie, ul. Krasowa

Krasowa, Krzeszowice, małopolskie

  • 2 800 zł
  • 45,50 m²
  • 61,54 zł/m²

Zdjęcie

Maciej Marchewka

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Krasowa

Krasowa, Krzeszowice, małopolskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

2 800 zł

45,50 m²

61,54 zł/m²

Mieszkanie, ul. Krasowa

Zaktualizowane: 13 maja 2026

2 800 zł 45,50 m² 61,54 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Piętro:
2/4
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard
Kaucja:
-

Piętro:

2/4

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 800 zł / miesiąc
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 45,50 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2025
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/4
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Źródło: biuro nieruchomości: Grupa Gamp, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 15158/3923/OMW

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do wynajęcia zupełnie nowe, nigdy wcześniej niezamieszkane dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,5 m², położone na 2. piętrze prestiżowego osiedla Dolina Krasowa 26 w Krzeszowicach. Apartament został wykończony w wysokim standardzie, z dbałością o detale, komfort codziennego użytkowania oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne. Mieszkanie wyposażone w klimatyzację oraz smart audio. Do mieszkania przynależy zewnętrzne miejsce postojowe. (...)

Agent

Maciej Marchewka

537 258...

537 258 888

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została