Działka, ul. Krakowska

Krakowska, Krzeszowice, małopolskie

  • 3 500 zł
  • 5 324 m²
  • 0,66 zł/m²

Zdjęcie

Elżbieta Chmiel

Skontaktuj się

Działka, ul. Krakowska

Krakowska, Krzeszowice, małopolskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

3 500 zł

5 324 m²

0,66 zł/m²

Działka, ul. Krakowska

Zaktualizowane: 13 maja 2026

3 500 zł 5 324 m² 0,66 zł/m²

• Typ oferty: wydzierżawię działkę
  • Czynsz dzierżawny: 3 500 zł (0,66 zł/m²)
  • Działka: 5 324 m²

Lokalizacja

Opis nieruchomości

DO WYNAJĘCIA - DZIAŁKI USŁUGOWE
oferta na wyłączność nr GW-5259

Lokalizacja:
Gmina Krzeszowice, Nawojowa Góra

Opis nieruchomości:
Do wynajęcia cztery działki o łącznej powierzchni 53,24 ara .
Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego:

część działek od strony drogi posiada przeznaczenie usługowe ,

pozostała część stanowi teren zielony

Nieruchomość ma (...)

Agent

Elżbieta Chmiel

662 687...

662 687 941

662 687 941

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

662 687...

662 687 941

662 687 941

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej

zmień

Po godzinie: